TANGENT

Firma Tangent Anna Wrodarczyk-Midura i Tangent Joanna Gurazdowska to obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dajemy rozwiązania, które są sprawdzone, jak i doceniane – nie tylko przez nas. Sprawiamy by życie stało się prostsze.

Z doświadczenia wiemy, iż czas stracony na poszukiwanie wiedzy jest czasem, jaki można znacznie lepiej wykorzystać – dla siebie, dla rodziny, na inny ważny biznes. Stąd dajemy wiedzę, by Państwo mieli więcej czasu i swobody.

Naszą pasją jest dzielenie się wiedzą – szkolimy zarówno z podpisu elektronicznego jak i Profilu Zaufanego!

Poznaj nas również z innej strony:

  • www.tangent.pl – dowiesz się czym jeszcze zajmujemy się oprócz podpisu elektronicznego,
  • www.mampodpis.pl – portal dedykowany Profilu Zaufanemu oraz podpisowi elektronicznemu. Znajdziesz tu praktyczne informacje jak korzystać z e-administracji.

Współpracujemy

Partnerstwo z KIR S.A. pozwala na dostawę najbardziej zaawansowanych usług w zakresie podpisów elektronicznych kwalifikowanych i niekwalifikowanych. Współpracujemy z firmą Green Power Sebastian Gontarski w zakresie obsługi i dostawy podpisu elektronicznego na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Firma Green Power zajmuje się również doradztwem programistycznym, projektowaniem i budową sieci programistycznych oraz naprawą komputerów.

logo SZAFIR
Gren-Power

Działamy zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego – w skrócie eIDAS (electronic identification and trust services) oraz ustawą z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej.